W ZWIĄZKU Z PRZEKSZTAŁCENIEM FIRMY INTERIOR W SPÓŁKĘ DISEGNA ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ WWW.DISEGNA.PL

 

 

Firma Interior zajmuje się kompleksową realizacją butików i sklepów. Działamy na terenie całego kraju i zagranicą, oferując usługi z zakresu projektowania, wykonywania instalacji, prac budowlanych i wykończeniowych.

Wykorzystując nowoczesne materiały oraz technologie, dostarczamy innowacyjne rozwiązania na każdym etapie realizacji inwestycji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oraz terminowości prowadzonych prac.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem. Pracujemy wyłącznie jako Generalny Wykonawca, co jest gwarancją profesjonalnie realizowanych inwestycji - z dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Efekt - w ręce Klientów oddajemy gotowy sklep, który swoim wnętrzem przyciąga kupujących. Sklep, w którym robienie zakupów jest czystą przyjemnością.

Naszą wizytówką jest najwyższa jakość świadczonych usług, czego dowodem jest zdobyte zaufanie inwestorów - KappAhl POLAND sp. z o.o., LEVI STRAUSS POLAND sp. z o.o., Ultimate Fashion sp. z o.o.- z którymi współpracujemy od wielu lat.

 

 

Nasi klienci